Кухня Маркетингу була створена в 2014 як курси по маркетингу, після яких найкращим учасникам ми пропонували працевлаштування в одній з наших компаній. Незважаючи на те, що саме підбір персоналу був ключовою ціллю проекту, КМ стала відомою далеко за межами Івано-Франківська. Чому? Наша команда не теоретики, ніколи не працювала задля “красивих звітів”, витрачала відповідально власні бюджети, а не бездумно гроші замовників, завжди орієнтувалася на ефективність та прибуток, постійно навчалася та вдосконалювалася, в тому числі на закордонних ресурсах, конкурувала на дуже складних ринках. І найголовніше: провела потужні успішні антикризові маркетингові та менеджерські заходи у власних компаніях.

В 2018 році стратегія КМ була переглянута. Наш досвід, знання збільшилися в рази і тепер ми розширили сфери своєї діяльності: консалтинг в сфері бізнесу та маркетингу, спеціальні програми по започаткуванню власної справи чи антикризовому менеджменту, SEO оптимізація веб-сайтів, впровадження систем та софту по автоматизації бізнесу та підвищенню його ефективності.

В планах керівництва Кухні Маркетингу вдосконалення, масштабування та максимальне розширення, як в плані спектру послуг, так і в плані географії.

Андрій Кузнєцов

Засновник

Євгенія Ігнатьєва

Директор

Юрій Пронін

Менеджер подій